اعزام کارشناس فروش

اعزام کارشناس

 

شرکت پوزطاطائی به عنوان یکی از شرکت های پیشرو در زمینه دستگاه های پرداخت‌های الکترونیکی(کارتخوان)است .

شرکت پوزطاطائی

با ارائه دستگاه‌های کارتخوان حرفه‌ای و با کیفیت، به مشتریان خود خدماتی با کیفیت و امنیت بالا ارائه می‌دهد. ما براین داشتیم که برای هر رستوران، فروشگاه، مغازه و…که لازم به حضور کارشناسان فروش ما در محل می‌تواند به شدت مفید و موثر باشد. تا مشتریان با دستگاه‌های کارتخوان آشنا شده و دستگاهی که مورد نیاز است را انتخاب و از خدمات شرکت بهره‌مند شوند.

اعزام کارشناس فروش در محل

اعزام کارشناس فروش ما به محل رستوران، فروشگاه، مغازه و… به عنوان یکی از خدمات شرکت طاطائی، به مشتریان این شرکت کمک می‌کند تا با دستگاه‌های کارتخوان و خدمات شرکت آشنا شوند. این کارشناسان با داشتن تخصص و آگاهی کافی در زمینه دستگاه‌های کارتخوان، به مشتریان اطلاعات لازم را درباره چه کارتخوانی برای کسب و کار شما مناسب است می دهد .

اعزام کارشناس به محل

شرایط درخواست

1.ابتدا برای درخواست کارشناس فرم پر نمایید.

2. لازم به ذکر است که شرکت ما برای اعزام کارشناس فروش در محل کسب و کار شما  برای مشاوره مبلغ 50 هزار تومان بایت ایاب وذهاب دریافت می کند .

3. بعد ازمشخص شدن و خرید دستگاه کارتخوان، شرکت برای شما دستگاه را راه اندازی می کند . برای راه اندازی دستگاه بین 2 تا 4 روز زمانی لازم است . پس دستگاه کاتخوان را به صورت رایگان برای شما ارسال می کنیم .  یا شما می توانید برای دریافت دستگاه کارتخوان خود به شرکت مراجعه کنید .

اعزام کارشناس در محل

مزایای استفاده از این طرح

1. تحویل رایگان در محل

2. هدیه کیف یا کاور دستگاه  

3. در صورت نداشتن ثبت مالیاتی کارتخوان ،شرکت به صورت رایگان انجام می دهد.

 

Call Now Button